kDo z Koho?! < cRaZy AnG

► mNou vyMyšeNé příBěHy

Láska se špatným koncem

25. září 2008 v 19:20 | Flow?Yeah ,but > ...Angie
Tagže. ... je to vymyšlený ... nikdo neexistuje.. možná trochu ta situace je podobná..ae jiná neřešte ..xD
Jí je tedy 16 .. Je hezká úspěšná emařka ;D jmenuje se Nico
její NK = WeronIc
on = Alex
jeho NK = Adrian
Jednou tagle šla jako každý den do školy.Mám dojem že na ekonomku.Přitom obvykle poslouchala mp3 s její oblíbenou ..DHT -Listen to your heart .. no a narazila na celkem hezkýho kluka .Alex měl oči pro její nejlepší kámošku Wer.Jeho nejlepší kams Adrian miloval jí(Nic).Tgže si wšimla toho hezouna jo...A byla zamilovaná.Postupem měsíce se o něm a jeho kámošovi dozwěděla víc.Tg si s její NK vyrazili na jejich oblíbená místa.Tak se tak seznámili .. Ona přistoupila s chozením s jeho NK a její NK zs s Alexem.Ona wšk pořád milovala jeho.Ten jeho NK si toho wšimnul,ae bylo mu to jedno ptž miloval Wer.Wer zs postupem času milovala Adriana.Alex zs miloval Nic.Bylo to zamotané.A nikdo o tom newěděl.
(××××Jednoho osudového večera ×××××)
Wer řekla swé ona (na otázku zda sním bude chodit tajně) Adrianovi.Bylo jí jedno že by mu mmohla ublížit.Adrian byl tky sobeckej wúči Nic.Alex o ňk ukončils Wer.(a Adrian s Nic) .Tg tedy toho sychravého večera šel Alex za Nic.S modrou rúží pro ni.Zazvonil.Nikdo neotevřel.Zazvonil podruhé.Tky nikdo nepřišel.Šel tedy dovnitř.K Nic do pokoje.Našel Nic s žiletkou v ruce jk si v klidu vykrvácela...a w té kaluži krve byl dopis na rozloučenou.Nešel moc přečíst ae poslední wěta ano. "Bez Alexe nemůžu žít.Pp" Alex se rozbrečel a řwal jak jí miluje.Ona ho pozorovala z mráčkú.Čekala.Že se tky zabije a příde k ní.Chudina se zmýlila.Po roce jejího čekání on začal chodit s jinou.A tak blouznila pořád po nebi a wolala žalem Alexe.

Chaos: Neci žít ..

17. června 2008 v 21:28 | Flow?Yeah ,but > ...Angie
Vitejte u nás v rodině. Jmenuju se Oxana a sem hopperka ! Hip Hop is my life!!!řwu každey den.Jinak hádky,slzy a různé jiné jsou u nás normální. Jinak mam dwojče Karlu ..a je emo ..a máme staší ségru..a to je rockerka ,pg máme malu sestru co je normal a úpa nás wšechny nesnáší,ještě k nám patří fotr,nevlastní otecko a matka.tg to bychom měli ...zamyslim se a kukám z vokna ...zrovna tady všici řvou ...asi de vo rybičky...protočim voči a du do swýho a Karlininýho pokoje...jedna půlka hop hop ...a druhá emociální a zaláskowaná .../ségra má kluka ..blé/ tg ..teď du do školy a pg rovnou k psychoušovi... nj "buďte happy" tgže ve škole ..samej posměch..wejdu a stě partička emo blbů maj na mě kecy.. ségra je jak v ráji a hned se mucká se swym frájou..já zasednu ...víte ...hop hop je cool....ae tadle škola je děs ..má k nám přijít new kluk se swou ségrou...určo zas emo abych měla peklo.Máme biologii..strašná nuda...Fůj ..."kdo ce pitvat žábu?" zeptá se učitelka ..ae nikdo se k ní nehrne ... jen tg smutně pokukuje ...víte..žádney šprt u nás neni ..sme nejdebilnější třída..to nekecám ..ae podle zvěstí ta nová je prey šprt...no uvidíme ...někdo zaťuká a vejde ňákej kluk a šprtka ..já je ae nevnímám ...tu holku posadili ke mě.."super" ...podotknu ironicky a dost nahlas aby to naše třídní slyšela...jen na mě koukne tim kukučem >jiná možnost nieni< ten kluk si sed do lavice vedle mě ...já jen nasucho polkla.. no stě hrůza a děs ..pg si mě zavolala >naštěstí< psycholog ...tgže du poslouchat kecy..Karla je v poho ..furt se líbá stim swym ...ble ... Lynn je ve vedlejší třídě a háže drzý kéry na úču. Nici je jediná normoš a učí se úpa v poho.Tgže psychouš se mě vyptával ...já jen odpovídala "jako dycky" ,"to víte,žádný změny" ,"hm..." ,"jistě..." a atg..pal sem vyšla...a začlo to.Emaři a rockeři proti ubohé a samotné ..psychycky zdeptané hoperky >já< seskupili se do kolečka vokolo mě...a začli mě šikanovat ..já se nechala..nemam šanci ..."Nechte jí jo?" řwe...
náš nowej žák ...menuje se en tg mimochodem Swen .. tgže jak to bude pokrč.?

mY iDea

17. června 2008 v 7:27 | Flow?Yeah ,but > ...Angie
tGže mě naPadlo ..žHe dyŽ se vObčas uKážu tG napíšu ňáký tHo "sToRy" ..aby She NeřekLo ..aKo dOdatHek cu říct že thO je vyMyšeNý....nic v tOm nejni reAlný! ;)
 
 

Reklama